Phone

E-mail

Online store

Zapytanie ofertowe

  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1
  image-1

  White Lotus Kraków

  Dostarczyliśmy kompleksowe wyposażenie hotelowe obejmujące 16 apartamentów.

  • Indywidualne rozwiązania dostosowane do historycznej kamienicy.
  • Dostawa łóżek hotelowych z materacami, aneksów kuchennych, mebli wolnostojących oraz sof hotelowych.

  Jako producent mebli hotelowych, dostarczyliśmy kompleksowe wyposażenie dla aparthotelu White Lotus w Krakowie, obejmujące 16 apartamentów. Nasze zadanie obejmowało produkcję i montaż mebli z płyty meblowej. Dostarczyliśmy meble hotelowe w tym łózka hotelowe z materacami hotelowymi, aneksy kuchenne, meble wolnostojące, a także sofy hotelowe, które wpisują się w nowoczesny i funkcjonalny design obiektu.

  W apartamentach dominują neutralne barwy z akcentami granatowego i złotego, co tworzy spójny i elegancki wystrój. Wnętrza są wykończone materiałami wysokiej jakości, a przemyślany design mebli zapewnia ich praktyczne wykorzystanie przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu.

  Wyzwanie stanowiła lokalizacja w centrum Krakowa, gdzie trudności związane z dojazdem i rozładunkiem w ciasnych uliczkach starego miasta wymagały szczegółowej logistyki. Dodatkowo, konieczność dostosowania projektu w trakcie realizacji sprawiła, że musieliśmy wykazać się elastycznością w modyfikowaniu mebli i ich funkcjonalności.

  W ramach realizacji dostarczyliśmy również aneksy kuchenne, których projekt maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i zapewnia komfort użytkowania.

  Projekt White Lotus to przykład, jak kompleksowe wyposażenie hotelowe może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki miejsca, nawet w obliczu logistycznych i projektowych wyzwań.